poniedziałek, 13 czerwca 2011

Uwagi dotyczące bloga .

Napisz w komentarzu , może to być anonimowe...

1. Czego oczekujesz od bloga ?
2. Co nie chętnie czytasz na blogu ?
3. Co chciałbyś widzieć na naszym blogu ?
4. Może zmiana graficzna na blogu ?
5. Chcesz widzieć raporty na blogu ?
6. Czego powinno być więcej / mniej ?
7. Co dodać / usunąć ?
8. Czego brakuje ?
9. Co ile pisać biografie ?
10. Coś innego.

Możesz pisać śmiało , nikt się na Ciebie przecież nie obrazi . My chcemy tylko zmienić tego bloga na lepsze . Dziękujemy CM Matt'owi za pozwolenie do skopiowania tego pomysłu na bloga .

3 komentarze:

  1. 1. Oczekuję dobrze zrealizowanych raportów z gal. To jest najważniejsza rzecz. Poza tym powinno forum być ładnie zrealizowane, żadnego wpychania jakichś kolorowych literek na siłę. Jest ładnie i tak ma zostać.
    2. Wszystko jest mile widziane ;) Nie ma rzeczy które mi się nie podobają.
    3. Wszystko co potrzebne już jest. Jak sobie o czymś przypomnę to oczywiście napiszę.
    4. Nie, zmiana graficzna jest świetna. Bardzo ładnie i "schludnie ?" :D
    5. Oczywiście, że TAK
    6. -
    7. Nic, wszystko jest świetnie zorganizowane
    8. Niczego(patrz wyżej)
    9. Czas nie ma znaczenia. Ważne aby były dobrze napisane.
    10. Co ? -.-

    OdpowiedzUsuń
  2. 1.Dobrych raportów tzw (dokładnych) .
    2.Wszystko mi się podoba nie mam zastrzeżeń .
    3.Wszystko jest .
    4.Grafika jest świetna , nie musisz zmieniać .
    5.Jak najbardziej .
    6. -
    7.Nic .
    8.Niczego , wszystko jest ; )
    9.co tydzień , dwa tygodnie .

    OdpowiedzUsuń
  3. Chcę abyśie zmniejszyli swój baner bo nie mieści się w kolumnie na naszym blogu

    OdpowiedzUsuń