Napisz w komentarzu , może to być anonimowe...
1. Czego oczekujesz od bloga ?
2. Co nie chętnie czytasz na blogu ?
3. Co chciałbyś widzieć na naszym blogu ?
4. Może zmiana graficzna na blogu ?
5. Chcesz widzieć raporty na blogu ?
6. Czego powinno być więcej / mniej ?
7. Co dodać / usunąć ?
8. Czego brakuje ?
9. Co ile pisać biografie ?
10. Coś innego.
Możesz pisać śmiało , nikt się na Ciebie przecież nie obrazi . My chcemy tylko zmienić tego bloga na lepsze . Dziękujemy CM Matt'owi za pozwolenie do skopiowania tego pomysłu na bloga .
1. Oczekuję dobrze zrealizowanych raportów z gal. To jest najważniejsza rzecz. Poza tym powinno forum być ładnie zrealizowane, żadnego wpychania jakichś kolorowych literek na siłę. Jest ładnie i tak ma zostać.
OdpowiedzUsuń2. Wszystko jest mile widziane ;) Nie ma rzeczy które mi się nie podobają.
3. Wszystko co potrzebne już jest. Jak sobie o czymś przypomnę to oczywiście napiszę.
4. Nie, zmiana graficzna jest świetna. Bardzo ładnie i "schludnie ?" :D
5. Oczywiście, że TAK
6. -
7. Nic, wszystko jest świetnie zorganizowane
8. Niczego(patrz wyżej)
9. Czas nie ma znaczenia. Ważne aby były dobrze napisane.
10. Co ? -.-
1.Dobrych raportów tzw (dokładnych) .
OdpowiedzUsuń2.Wszystko mi się podoba nie mam zastrzeżeń .
3.Wszystko jest .
4.Grafika jest świetna , nie musisz zmieniać .
5.Jak najbardziej .
6. -
7.Nic .
8.Niczego , wszystko jest ; )
9.co tydzień , dwa tygodnie .
Chcę abyśie zmniejszyli swój baner bo nie mieści się w kolumnie na naszym blogu
OdpowiedzUsuń